KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14488105
nr 1448 8105
Moo Chew Wong
(f. 1942), Malaysia
Färgetsning, Signerad, numrerad 6/30, daterad 69cm. Bildmått: 39x49cm, yttermått inklusive ram: 61x69cm
Moo Chew Wong, bildkonstnär född 1942.
måndag 14 februari 2022
kl 19:33:32